(¯`·._.·[SEVGİMAHKUMU]·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Sensizlik kuyusuna düştüğüm günden beri
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 8:06 pm tarafından meral

» sitemiz hakında ne düşünüyorsunuz
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 11:49 pm tarafından meral

» farkina var
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:09 pm tarafından markvala

» Erhan Güleryüz - Bu Kadar Mı Büyüksün Aşk
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:05 pm tarafından markvala

» Zafer Peker
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:47 pm tarafından markvala

» "Git" Diyorsun Nerelere Gideyim
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:33 pm tarafından küp şeker

» amerikan replikleri ve turkce karsiliklari
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 5:10 pm tarafından kaSirqa

» CANım istediği için.....
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 4:55 pm tarafından küp şeker

» imamın ilginç çözüm yolu
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 1:10 pm tarafından küp şeker

» İşte Bazı Yaşam Kuralları
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:07 pm tarafından miranda

» AY YILDIZIM
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:05 pm tarafından miranda

» AK PARTİYİ ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKIN
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:02 pm tarafından miranda

» seni seviyorum deme. . .
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 1:20 pm tarafından kaSirqa

» dün dediğin..
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 10:38 am tarafından küp şeker

» Guzel Sozler 12
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 6:47 pm tarafından markvala

SAAT
online msne

Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin

Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Empty Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin

Mesaj tarafından markvala Salı Mayıs 27, 2008 7:03 pm

KADERİMSİN
İlk görüşte tutulmayı sen öğrettin inan bana
şimdi sensiz korkuları yaşıyorum yana yana
ya sesini duyacağım ya elini tutacağım
kaderimsin kaderimsin sana tutkun kalacağım
alın yazım kaderimsin mümkünü yok kurtulmanın

hiç bir zaman inanmazdım ne gönlüme nede aşka
beni benden alıp gittin arıyorum yana yana
kaderimsin kaderimsin sana tutkun kalacağım
markvala
markvala
PRENSES[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]
PRENSES[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]

Erkek
İş/Hobiler : işlkjh
Lakap : yokk
. : _____________________
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Melek11
<FONT color=#FF0845><B>takımı : Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin 3cfc6c10
<FONT color=#264CE0><B>Canlılık: :
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Right_bar_bleue

<FONT color=#548910><B>Çekicilik: :
Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cengiz Kurtoğlu-Kaderimsin Right_bar_bleue

<FONT color=#FF0845><B>Tecrübe: :

Teşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
konuyu degerlendır : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>