(¯`·._.·[SEVGİMAHKUMU]·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Sensizlik kuyusuna düştüğüm günden beri
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 8:06 pm tarafından meral

» sitemiz hakında ne düşünüyorsunuz
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 11:49 pm tarafından meral

» farkina var
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:09 pm tarafından markvala

» Erhan Güleryüz - Bu Kadar Mı Büyüksün Aşk
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:05 pm tarafından markvala

» Zafer Peker
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:47 pm tarafından markvala

» "Git" Diyorsun Nerelere Gideyim
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:33 pm tarafından küp şeker

» amerikan replikleri ve turkce karsiliklari
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 5:10 pm tarafından kaSirqa

» CANım istediği için.....
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 4:55 pm tarafından küp şeker

» imamın ilginç çözüm yolu
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 1:10 pm tarafından küp şeker

» İşte Bazı Yaşam Kuralları
işte yine susuyorum.... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:07 pm tarafından miranda

» AY YILDIZIM
işte yine susuyorum.... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:05 pm tarafından miranda

» AK PARTİYİ ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKIN
işte yine susuyorum.... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:02 pm tarafından miranda

» seni seviyorum deme. . .
işte yine susuyorum.... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 1:20 pm tarafından kaSirqa

» dün dediğin..
işte yine susuyorum.... Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 10:38 am tarafından küp şeker

» Guzel Sozler 12
işte yine susuyorum.... Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 6:47 pm tarafından markvala

SAAT
online msne

işte yine susuyorum....

2 posters

işte yine susuyorum.... Empty işte yine susuyorum....

Mesaj tarafından hendekuka Ptsi Mayıs 19, 2008 2:49 am

Ne keyifle okuduğum şiirler ezberimde, ne de bağıra çağıra söylediğim şarkıların sözleri. Dalgın gözlerle yürüdüğüm caddelerde kayboluyorum.

Sonsuz bir inatla sarıldığım radyodan gelen o harika melodilerin de tadı yok? Peki ya o yağmurda iliklerime kadar ıslanmalarımı kim çaldı benden? Bilmiyorum!

Susuyorum artık... Sustukça susuyorum. Sustukça, üzerime gelen insanlardan kurtarmak için ruhumu, suskunluğuma sarılıyorum. Ama yine de saplanıyor yüreğime bazı kelimeler. Bazıları da acıtıyor üstelik…

Sessiz geceler benim için sığınılan bir liman sanki. Kendimi bulup bulup kaybettiğim karanlıkta, şöyle bir uğradığım kelime hazinem de bir anlam ifade etmiyor. Düşünüyorum da bu güne kadar hep; gibi yazmışım, gibi okumuşum, gibi söylemişim ve en önemlisi; gibi sevmişim...

Elbette hiçbir şey, ben ol deyince olmaz. Bunu biliyorum ama zaman da geçiyor hızla. Tükenmez sandığım bütün sözler bitiyor ve ben de yavaş yavaş tükeniyorum... Onca yıldan sonra; hayata dair ne kaldı ki elimde? Kocaman bir hiç! Öyleyse neden bunca çaba, neye bunca isyan?

Öyle anlamsız ki yaşadığım hayat. Her şey az sonra gerçekleşecekmiş gibi duruyor, elimi uzatıyorum tutmak için, kayboluyor. Benim dışımda kopuyor bütün kıyametler ve ben kendime uyan bir kıyamet beğenmiyorum…

Kalbime bir kurşun sıkacak gönüllü katilimi arıyorum ya da yüreğime su serpecek elin sahibini... Toprağa ateşi düşürecek, denizi yakamozlarla süsleyecek sesin sahibini… Artık basit şeyler bekliyorum yaşamdan. Örneğin, kimselerin bilmediği sırlarım olmalı ölürken... Kimselerin gitmediği sokaklarım olmalı... İçimi
kanatan özlemlerle yaşlanıp, sonra da sessizce gitmeliyim bu dünyadan.

İşte yine susuyorum; siyah bir geceye dönüyor her anım ve okuduğum her şiir kanatıyor yaralarımı. İçimdeki çocuk ölüyor... Yalancı gülümseyişlerle beni ciddiyete çağıran insanları da önemsemiyorum. Elimden kayıp gidenlerden korkmadığımı bilmiyor ki hiç biri…
hendekuka
hendekuka
Bayan Admin[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]
Bayan Admin[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]

Kadın
İş/Hobiler : belirsiz
Lakap : ...............
. : BeN ''HaMaL'' ıM... eLiMi TuTMaSıNı BiLeNiN YüReĞiNi TaŞıRıM..!
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : işte yine susuyorum.... Cesare10
<FONT color=#FF0845><B>takımı : işte yine susuyorum.... D1e2ee10
<FONT color=#264CE0><B>Canlılık: :
işte yine susuyorum.... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100işte yine susuyorum.... Right_bar_bleue

<FONT color=#548910><B>Çekicilik: :
işte yine susuyorum.... Left_bar_bleue90 / 10090 / 100işte yine susuyorum.... Right_bar_bleue

<FONT color=#FF0845><B>Tecrübe: :
işte yine susuyorum.... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100işte yine susuyorum.... Right_bar_bleue

Teşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
konuyu degerlendır : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

işte yine susuyorum.... Empty Geri: işte yine susuyorum....

Mesaj tarafından miranda Perş. Mayıs 22, 2008 10:11 pm

Öyle anlamsız ki yaşadığım hayat. Her şey az sonra gerçekleşecekmiş gibi duruyor, elimi uzatıyorum tutmak için, kayboluyor. Benim dışımda kopuyor bütün kıyametler ve ben kendime uyan bir kıyamet beğenmiyorum…
miranda
miranda
ADMİNİSTRATOR[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]
ADMİNİSTRATOR[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]

Kadın
İş/Hobiler : bilgisayar ,bisiklet surmek,yuzmek okumak,muzik dinlemek
Lakap : hanum aga
. : __________________
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : işte yine susuyorum.... Bahaha11
<FONT color=#264CE0><B>Canlılık: :
işte yine susuyorum.... Left_bar_bleue10 / 10010 / 100işte yine susuyorum.... Right_bar_bleue

<FONT color=#548910><B>Çekicilik: :
işte yine susuyorum.... Left_bar_bleue10 / 10010 / 100işte yine susuyorum.... Right_bar_bleue

<FONT color=#FF0845><B>Tecrübe: :

Teşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
konuyu degerlendır : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

http://httpwww.ikizdere.org