(¯`·._.·[SEVGİMAHKUMU]·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Sensizlik kuyusuna düştüğüm günden beri
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 8:06 pm tarafından meral

» sitemiz hakında ne düşünüyorsunuz
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 11:49 pm tarafından meral

» farkina var
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:09 pm tarafından markvala

» Erhan Güleryüz - Bu Kadar Mı Büyüksün Aşk
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:05 pm tarafından markvala

» Zafer Peker
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:47 pm tarafından markvala

» "Git" Diyorsun Nerelere Gideyim
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:33 pm tarafından küp şeker

» amerikan replikleri ve turkce karsiliklari
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 5:10 pm tarafından kaSirqa

» CANım istediği için.....
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 4:55 pm tarafından küp şeker

» imamın ilginç çözüm yolu
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 1:10 pm tarafından küp şeker

» İşte Bazı Yaşam Kuralları
bıraktım hadi git..... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:07 pm tarafından miranda

» AY YILDIZIM
bıraktım hadi git..... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:05 pm tarafından miranda

» AK PARTİYİ ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKIN
bıraktım hadi git..... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:02 pm tarafından miranda

» seni seviyorum deme. . .
bıraktım hadi git..... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 1:20 pm tarafından kaSirqa

» dün dediğin..
bıraktım hadi git..... Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 10:38 am tarafından küp şeker

» Guzel Sozler 12
bıraktım hadi git..... Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 6:47 pm tarafından markvala

SAAT
online msne

bıraktım hadi git.....

2 posters

bıraktım hadi git..... Empty bıraktım hadi git.....

Mesaj tarafından hendekuka Ptsi Mayıs 19, 2008 2:44 am

Bıraktım hadi git.Sevmelerim sana değil artık,çocukça buluyorsun ya hislerimi çocukça sevmelerim de yok artık.Hani bırak artık diyordun kendine ilgini yoğunlaştıracak başka şeyler bul diyordun evet buldum.

Bıraktım seni hadi git. Sakın bakma ardına ben bitirdim sana olan sevmelerimi ve sanırım bir özür borçluyum sadece seni sevmek seni önemsemiş olmak adına bir özür. Evet özür dilerim. Seni herşeyin üstünde tuttuğum çok sevdiğim için. Merak etme yaşanmaz bir daha böylesi yaşanamaz da zaten benim gibi bir sevenin yokken. Korkuyordum ya hani bir gün bitecek diye bak artık korkularım da yok çünkü artık benim için sende yoksun. Ne yazik ki bir zalimi sevmek hatasında bulundum, ne yazık ki sevginin ne demek olduğunu bilmeyen bir vefasıza tutulmuş yüreğim. Pişmanlığım gerçek olmayan sevgine inanmış olmak, aldanmış olmak. Üzülmem senin için artık ağlamam ıslansada gözlerim dökmem yaşlarımı senin gibi bir duygusuz için! Değerdin herşeye,herşeyin en güzeline isteseydin verecek çok şeyim vardı sana sevgi adına ama istemedin.

Öyle ise bıraktım seni hadi git.
hendekuka
hendekuka
Bayan Admin[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]

Kadın
İş/Hobiler : belirsiz
Lakap : ...............
. : BeN ''HaMaL'' ıM... eLiMi TuTMaSıNı BiLeNiN YüReĞiNi TaŞıRıM..!
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : bıraktım hadi git..... Cesare10
<FONT color=#FF0845><B>takımı : bıraktım hadi git..... D1e2ee10
<FONT color=#264CE0><B>Canlılık: :
bıraktım hadi git..... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100bıraktım hadi git..... Right_bar_bleue

<FONT color=#548910><B>Çekicilik: :
bıraktım hadi git..... Left_bar_bleue90 / 10090 / 100bıraktım hadi git..... Right_bar_bleue

<FONT color=#FF0845><B>Tecrübe: :
bıraktım hadi git..... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100bıraktım hadi git..... Right_bar_bleue

Teşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
konuyu degerlendır : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

bıraktım hadi git..... Empty Geri: bıraktım hadi git.....

Mesaj tarafından cennet_bahcesi Ptsi Mayıs 19, 2008 8:24 pm

Değmeyecek insanlar için ağlamak yok artık zaten değen insan da ağlatmazzz
Yüreğine sağlık kuka
cennet_bahcesi
cennet_bahcesi
MODERATOR[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]
MODERATOR[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]

Kadın
İş/Hobiler : Deniz ve Mavi
. : _____________________
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : bıraktım hadi git..... Yarama11
<FONT color=#FF0845><B>takımı : bıraktım hadi git..... 3cfc6c10
bıraktım hadi git..... Left_bar_bleue10 / 10010 / 100bıraktım hadi git..... Right_bar_bleue

bıraktım hadi git..... Left_bar_bleue10 / 10010 / 100bıraktım hadi git..... Right_bar_bleue

Teşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
konuyu degerlendır : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

bıraktım hadi git..... Empty Geri: bıraktım hadi git.....

Mesaj tarafından hendekuka Çarş. Mayıs 21, 2008 3:24 pm

sağol aplamm...
hendekuka
hendekuka

Kadın
İş/Hobiler : belirsiz
Lakap : ...............
. : BeN ''HaMaL'' ıM... eLiMi TuTMaSıNı BiLeNiN YüReĞiNi TaŞıRıM..!
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : bıraktım hadi git..... Cesare10
<FONT color=#FF0845><B>takımı : bıraktım hadi git..... D1e2ee10
bıraktım hadi git..... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100bıraktım hadi git..... Right_bar_bleue

bıraktım hadi git..... Left_bar_bleue90 / 10090 / 100bıraktım hadi git..... Right_bar_bleue

bıraktım hadi git..... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100bıraktım hadi git..... Right_bar_bleue