(¯`·._.·[SEVGİMAHKUMU]·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Sensizlik kuyusuna düştüğüm günden beri
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 8:06 pm tarafından meral

» sitemiz hakında ne düşünüyorsunuz
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 11:49 pm tarafından meral

» farkina var
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:09 pm tarafından markvala

» Erhan Güleryüz - Bu Kadar Mı Büyüksün Aşk
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:05 pm tarafından markvala

» Zafer Peker
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:47 pm tarafından markvala

» "Git" Diyorsun Nerelere Gideyim
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:33 pm tarafından küp şeker

» amerikan replikleri ve turkce karsiliklari
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 5:10 pm tarafından kaSirqa

» CANım istediği için.....
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 4:55 pm tarafından küp şeker

» imamın ilginç çözüm yolu
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 1:10 pm tarafından küp şeker

» İşte Bazı Yaşam Kuralları
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:07 pm tarafından miranda

» AY YILDIZIM
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:05 pm tarafından miranda

» AK PARTİYİ ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKIN
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:02 pm tarafından miranda

» seni seviyorum deme. . .
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 1:20 pm tarafından kaSirqa

» dün dediğin..
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 10:38 am tarafından küp şeker

» Guzel Sozler 12
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 6:47 pm tarafından markvala

SAAT
online msne

merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum....

2 posters

merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Empty merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum....

Mesaj tarafından hendekuka Ptsi Mayıs 19, 2008 2:10 am

9.SINIF
Şuan dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bir kız oturuyor.Yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.o benim en yakın arkadaşım. beni sadece arkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum...

10.SINIF
Evdeydim arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.sonra bize geldi.bana sıkı sıkı sarılıp ağladı.Şuan dizimde uyuyor.saçlarını okşayıp ogül yüzünü doya doya seyrettim.ben onu o kadar çok severken o beni sadecearkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum...

11.SINIF MEZUNİYET BALOSu
Onunla çocukluktan beri arkadaşız.8. sınıftayken birbirimize söz vermiştik lise sonda mezuniyet balosuna gidecek eşimiz olmazsa beraber gidecektik.beni aradı ve erkek arkadaşının hastalanıp gelemeyeceğini söyledi ve beraber gidebilir miyiz diye sordu. kabul etttimonu evinden aldım.balodaki en güzel kız oydu.bembeyaz elbisesiyle tıpkı bir melek gibiydi..gece boyu dans ettik.kollarımdayken hep aynı şeyi düşündüm onu çok seviyordum .gece sonunda onu evine bıraktım.beni yanağımdan öpüp en iyi arkadaşı olduğumu söyledi.onu gerçekten çok seviyorum.ama o beni arkadaşı olarak görüyor.ona onu sevdiğimi nasıl söylerim. nedenini bilmiyorum ama kenmdimden çok utanıyorum...

Aradan yıllar geçti.. şimdi o canımdan çok sevdiğim meleğimi toprağa veriyorum. özel eşyalarının arasından kara kaplı bir defter çıkmış bana verdiler.okuyup okumamakta kararsızdım.açtım. bu bir günlüktü ve bir sayfasında şöyle yazıyordu...

''Şuan dersteyiz ve yanımda dünya yakışıklısı bir çocuk oturuyor.yüzüne bakmaya doyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.beni arkadaşı olarak görüyor.erkek arkadaşım olduğu yalanını söyleyerek ve sürekli onunla ilgili yalanlar uydurarak yanında olabiliyorum.onu canımdan çok seviyorum.bana bir kerecik SENİ SEVİYORUM deseydi dünyalar benim olurdu...''

Ben bu satırları okurken meleğimi çoktan gömdüler.hıçkırıklarımı tutamıyorumgözümü mezarından alamıyorum.merak etme biriciğim ben de ben de seni çok seviyorum....

hendekuka
hendekuka
Bayan Admin[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]

Kadın
İş/Hobiler : belirsiz
Lakap : ...............
. : BeN ''HaMaL'' ıM... eLiMi TuTMaSıNı BiLeNiN YüReĞiNi TaŞıRıM..!
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Cesare10
<FONT color=#FF0845><B>takımı : merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... D1e2ee10
<FONT color=#264CE0><B>Canlılık: :
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Right_bar_bleue

<FONT color=#548910><B>Çekicilik: :
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Left_bar_bleue90 / 10090 / 100merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Right_bar_bleue

<FONT color=#FF0845><B>Tecrübe: :
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Right_bar_bleue

Teşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
konuyu degerlendır : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Empty Geri: merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum....

Mesaj tarafından asi_kiz Perş. Mayıs 22, 2008 6:27 pm

bunu daha oncede okumusutum yaws saoll kukam paylasım ıcın
asi_kiz
asi_kiz

Kadın
İş/Hobiler : muzık futbol.serserilik :D
Lakap : serseri
. : __________________
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Zarars11
<FONT color=#FF0845><B>takımı : merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... 7e887610
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Left_bar_bleue20 / 10020 / 100merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Right_bar_bleue

merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Left_bar_bleue150 / 100150 / 100merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Right_bar_bleue

merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Left_bar_bleue20 / 10020 / 100merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Right_bar_bleue

Teşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
konuyu degerlendır : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

http://ikizdere.org

merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Empty Geri: merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum....

Mesaj tarafından hendekuka Perş. Mayıs 22, 2008 9:21 pm

senn sağoll aplammm....
hendekuka
hendekuka

Kadın
İş/Hobiler : belirsiz
Lakap : ...............
. : BeN ''HaMaL'' ıM... eLiMi TuTMaSıNı BiLeNiN YüReĞiNi TaŞıRıM..!
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Cesare10
<FONT color=#FF0845><B>takımı : merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... D1e2ee10
merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Right_bar_bleue

merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Left_bar_bleue90 / 10090 / 100merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Right_bar_bleue

merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100merak etme biriciğim bende seni çok seviyorum.... Right_bar_bleue

- Similar topics