(¯`·._.·[SEVGİMAHKUMU]·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Sensizlik kuyusuna düştüğüm günden beri
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 8:06 pm tarafından meral

» sitemiz hakında ne düşünüyorsunuz
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 11:49 pm tarafından meral

» farkina var
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:09 pm tarafından markvala

» Erhan Güleryüz - Bu Kadar Mı Büyüksün Aşk
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:05 pm tarafından markvala

» Zafer Peker
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:47 pm tarafından markvala

» "Git" Diyorsun Nerelere Gideyim
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:33 pm tarafından küp şeker

» amerikan replikleri ve turkce karsiliklari
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 5:10 pm tarafından kaSirqa

» CANım istediği için.....
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 4:55 pm tarafından küp şeker

» imamın ilginç çözüm yolu
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 1:10 pm tarafından küp şeker

» İşte Bazı Yaşam Kuralları
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:07 pm tarafından miranda

» AY YILDIZIM
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:05 pm tarafından miranda

» AK PARTİYİ ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKIN
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:02 pm tarafından miranda

» seni seviyorum deme. . .
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 1:20 pm tarafından kaSirqa

» dün dediğin..
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 10:38 am tarafından küp şeker

» Guzel Sozler 12
aşığım aşık** berdan mardini... Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 6:47 pm tarafından markvala

SAAT
online msne

aşığım aşık** berdan mardini...

aşığım aşık** berdan mardini... Empty aşığım aşık** berdan mardini...

Mesaj tarafından hendekuka Perş. Mayıs 15, 2008 11:11 pm

Böyle bir his yaşamadım ki,
Aşk gelmişti tanımadım ki,
Yandım ama anlamadım ki
Ruhum aşkla yaralandı
İçimdeki bu duyguyu
Sen var ettin, heder ettin beni
Gecelerimden uykuyu
Sen tükettin, beter ettin beni
Ne çok sevdim anlatamam
Gecem sensiz zor yatamam
Belki sana anlatamam
Ama sana aşığım aşık

hendekuka
hendekuka
Bayan Admin[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]
Bayan Admin[SEVGİMAHKUMU BAĞIMLILIK YARATIR]

Kadın
İş/Hobiler : belirsiz
Lakap : ...............
. : BeN ''HaMaL'' ıM... eLiMi TuTMaSıNı BiLeNiN YüReĞiNi TaŞıRıM..!
<FONT color=#00aa00><B>Mood : : aşığım aşık** berdan mardini... Cesare10
<FONT color=#FF0845><B>takımı : aşığım aşık** berdan mardini... D1e2ee10
<FONT color=#264CE0><B>Canlılık: :
aşığım aşık** berdan mardini... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100aşığım aşık** berdan mardini... Right_bar_bleue

<FONT color=#548910><B>Çekicilik: :
aşığım aşık** berdan mardini... Left_bar_bleue90 / 10090 / 100aşığım aşık** berdan mardini... Right_bar_bleue

<FONT color=#FF0845><B>Tecrübe: :
aşığım aşık** berdan mardini... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100aşığım aşık** berdan mardini... Right_bar_bleue

Teşekür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
konuyu degerlendır : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>